29 квіт. 2024

"Твоя безпека - у твоїх руках!"

Сьогодні, 29 квітня, в День цивільного захисту населення в нашому закладі освіти у 7 класі відбулася класна година "Твоя безпека - у твоїх руках!" Учні згадали про стихійні лиха та правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Також разом працювали на джамборді з ілюстраціями, поділившись на групи.
29 квіт. 2024

"Захисти своє життя. Порядок дій у надзвичайних ситуаціях"

6 клас. "Захисти своє життя. Порядок дій у надзвичайних ситуаціях" ( відпрацювання дій у разі виникнення пожежі та перша домедична допомога при опіках та травмах) Учні 6 класу ознайомились із найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та порядком дій у деяких надзвичайних ситуаціях. Учні навчились правильно й критично оцінювати свої дії та поведінку в надзвичайних ситуаціях, закріпили знання з правил пожежної безпеки та наданню першої медичної допомоги. На занятті були присутні Гайворонський О.Ф.- представник ДСНС, головний майстер- сержант служби цивільного захисту та Галузіна М.М.- післяопераційна медична сестра травматологічного відділення лікарні 5 м. Костянтинівки.

" Цивільний захист"

До Дня Цивільного захисту населення кл. керівником Ринденко Н.Л. у 8-А класі був проведений урок- гра презентація на тему " Цивільний захист" . Учні 8-А розіграли ситуації " Надзвичайні ситуації", розв'язали кросворд " Безпека", виконали інтерактивну вправу " Асоціативний кущ".
28 квіт. 2024

"Охорона праці очима дітей".

У рамках Тижня з охорони праці і безпеки життєдіяльності для учнів 1-4 класів на дошці Padlet було організовано виставку дитячих малюнків "Охорона праці очима дітей". Ця виставка є виразом творчого бачення дітей про безпеку на робочому місці. Кожен малюнок несе у собі важливе повідомлення про те, як зберегти безпеку та здоров'я нашої майбутньої генерації. Відкрийте і ви для себе світ дитячих фантазій та перегляньте унікальні роботи, що вражають своєю оригінальністю та проникливістю.
27 квіт. 2024

«Засоби захисту від небезпечних та шкідливих виробничих факторах.»

В 10 класі був проведений урок з охорони праці «Засоби захисту від небезпечних та шкідливих виробничих факторах.» Цей урок допоміг учням усвідомити поняття про засоби захисту для працюючих, розглянути види небезпечних та шкідливих виробничих факторів та методів захисту від них.

«Андерсен єднає серця»

Всеукраїнський конкурс «Андерсен єднає серця», який традиційно проводиться в рамках угоди про співпрацю між факультетом філології Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника та департаментом мови, культури та комунікації Університету Південної Данії, цього року обˋєднав пошановувачів творчості Г. Х. Андерсена – учнівську та студентську молодь 17 областей України.

Всесвітній день охорони праці

Щороку 28 квітня відзначається Всесвітній день охорони праці. З цієї нагоди в 7 класі нашого закладу освіти був проведений виховний захід-квест з метою ознайомлення учнів з історією свята, профорієнтації, також привернути увагу учасників освітнього процесу до проблеми охорони праці, запобігти нещасним випадкам.
26 квіт. 2024

Інформаційна хвилинка з учнями 5-го класу на уроці мистецтва. "Виховання в учнів ціннісного ставлення до природи, як складова виховання школярів на уроках мистецтва"
26 квіт. 2024

"Всесвітній день охорони праці"