1 трав. 2024

Південна Зірка.

Учениця 4 класу Колеснік Світлана прийняла участь у змаганнях з акробатики. Змагання проходили в м. Костянтинівка в клубі Південна Зірка.

" Дивись під ноги"

6 клас. Протягом Дня цивільного захисту учні прикріплюють на дошку Padlet Інформаційні флаєри" Дивись під ноги"

Виховна година у 1 класі до Дня цивільного захисту

29 квіт. 2024

Нашими педагогами в рамках дня «Цивільного захисту населення»

Нашими педагогами в рамках дня «Цивільного захисту населення» були проведені заходи у 8-Б та 11 класах, спрямовані на повторення правил безпеки та діям у небезпечних ситуаціях. Під час цих годин обговорювались такі аспекти, як дії під час сигналу повітряної тривоги, відповідальне ставлення до власної безпеки та безпеки інших.
29 квіт. 2024

В рамках Дня цивільного захисту населення у 2 класі пройшов урок- практикум "Абетка безпеки. Безпека життєдіяльності під час дії правового військового стану в країні". Такі уроки допомагають бути підготовленими до різних непередбачуваних ситуацій, зберегти життя і здоров'я дитини. На уроці розглядали дії під час надзвичайних ситуацій, сигналу повітряної тривоги, виявленні ВНП, артобстрілу , тощо. Збирали тривожну валізу. Повторили номери телефонів екстрених служб . Наприкінці прийняли участь у вікторині "Правила безпеки знай - в біду не потрапляй!"
29 квіт. 2024

В 5 класі проведена класна година присвячена Дню цивільного захисту.

В 5 класі проведена класна година присвячена Дню цивільного захисту. Учні ознайомились з діями в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру, що необхідно робити, що не рекомендується робити при цьому , і як поводитись при виявленні вибухонебезпечних предметів. Під час вікторини " Цивільний захист" перевірили свої знання з цієї теми.

Для учнів 9 класу була проведена виховна година

Для учнів 9 класу була проведена виховна година, присвячена Дню цивільного захисту населення. Діти ознайомились з нормативною базою з цього питання: Концепція Цивільної оборони України, Закон України « Про Цивільну оборону України» та структурою органів цивільної оборони, Поглибили знання щодо надзвичайних ситуацій, їх типів, причин виникнення, повторили правила поводження під час надзвичайних ситуацій та засобами захисту .
29 квіт. 2024

«Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів і батьків»

До Дня цивільного захисту населення, з метою ознайомлення учнів з героїчними традиціями нашого народу і його боротьбою за мир і безпеку; дати початкові уявлення про цивільну оборону, згадати та повторити правила поведінки та навчити дітей діяти у випадку виникнення надзвичайних ситуацій у 3 та 4 класах Костянтинівського ЗЗСО №4 були проведені години спілкування «Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів і батьків»
29 квіт. 2024

"Твоя безпека - у твоїх руках!"

Сьогодні, 29 квітня, в День цивільного захисту населення в нашому закладі освіти у 7 класі відбулася класна година "Твоя безпека - у твоїх руках!" Учні згадали про стихійні лиха та правила поведінки під час надзвичайних ситуацій. Також разом працювали на джамборді з ілюстраціями, поділившись на групи.
29 квіт. 2024

"Захисти своє життя. Порядок дій у надзвичайних ситуаціях"

6 клас. "Захисти своє життя. Порядок дій у надзвичайних ситуаціях" ( відпрацювання дій у разі виникнення пожежі та перша домедична допомога при опіках та травмах) Учні 6 класу ознайомились із найбільш характерними надзвичайними ситуаціями та порядком дій у деяких надзвичайних ситуаціях. Учні навчились правильно й критично оцінювати свої дії та поведінку в надзвичайних ситуаціях, закріпили знання з правил пожежної безпеки та наданню першої медичної допомоги. На занятті були присутні Гайворонський О.Ф.- представник ДСНС, головний майстер- сержант служби цивільного захисту та Галузіна М.М.- післяопераційна медична сестра травматологічного відділення лікарні 5 м. Костянтинівки.