Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти

Критерії оцінювання навчальних досягнень

здобувачів освіти

Відповідно до ступеня оволодіння знаннями і способами діяльності виокремлюються чотири рівні навчальних досягнень: початковий, середній, достатній, високий. Оцінювання здійснюється у процесі повсякденного вивчення результатів навчальної роботи учнів, а також за результатами перевірки навчальних досягнень учнів: усної  (індивідуальне, групове, фронтальне опитування), письмової (самостійні роботи, контрольні роботи, тематичні контрольні роботи, тестування).

Національна школа оцінювання передбачає:

- у 1-2 класах виключно вербальне оцінювання

- у 3-4 класах виключно вербальне оцінювання (рішення педагогічної ради протокол № 1 від 30.08.2023 року)

- у 5 класі – вербальне оцінювання до 29.10.2023 (рішення педагогічної ради протокол № 1 від 30.08.2023 року), з 30.10.2023 року – за 12 бальною шкалою

- у 6-11 класах оцінювання за 12 – бальною шкалою.

Критерії та вимоги до оцінювання

результатів навчання учнів розроблені МОН,

визначено в таких нормативних документах:

Критерії оцінювання навчальних досягнень здобувачів освіти 1-11 класів розміщені за посиланням https://drive.google.com/drive/folders/1RCv54aBqo5-IrXEEUzYgO1MrFbQHfBcP?usp=sharing