Правила поведінки

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ УЧНІВ :

• Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце, готує все необхідне навчальне приладдя.

• Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні , слабоалкогольні та енергетичні напої, сигарети, наркотичні речовини та і інші одурманюючі засоби й отрути, ліки.

• Не можна без дозволу педагогів (за узгодженням з батьками) йти зі школи та її території в урочний час.

• У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов’язаний пред’явити класному керівнику довідку або пояснювальну від батьків (осіб, що їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов’язаний представити довідку з медичної установи.

• Учень школи повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших.

• Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку в навчальних кабінетах та на території школи.

• У разі спричинення збитку чужому майну, майну школи (умисне чи ненавмисне псування) батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.

• Між  учасниками НВП фізична конфронтація , залякування і знущання є неприпустимими формами поведінки.

•   При спілкуванні категорично забороняється вживання непристойних виразів і жестів.

ПОВЕДІНКА НА УРОКАХ

• Коли вчитель входить в клас, учні встають, вітаючи вчителя. Так само учні вітають будь-якого дорослого, який увійшов до класу під час занять, окрім уроків інформатики, коли учні працюють за комп’ютером.

• Під час уроку не можна шуміти, відволікатися самому і відволікати інших однокласників від занять розмовами, іграми й іншими справами, що не стосуються уроку.

• Якщо під час занять учню необхідно вийти з класу, то він повинен отримати дозвіл у вчителя, піднявши руку.

• Якщо учень хоче поставити питання вчителеві або відповісти на питання вчителя, він піднімає руку.

• Учень має право в коректній формі відстоювати свій погляд і свої переконання при обговоренні різних суперечливих і неоднозначних навчально – виховних питань.

• Під час уроку забороняється жувати гумку, користуватися електронними пристроями ( в тому числі і мобільним телефоном )  з метою не пов’язаною з отриманням навчальної інформації за темою уроку.

• Учень зобов’язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.

• Учень повинен належним чином вести щоденник, пред’являти його на першу вимогу вчителя.

ПОВЕДІНКА УЧНІВ НА ПЕРЕРВАХ

- Перерва — особистий час кожного учня. Він може проводити його на власний розсуд, проте він не повинен заважати іншим, порушувати правил безпеки життєдіяльності, вчиняти дії з порушення внутришкільний правил поведінки , або дії які несуть загрозу життю і здоров’ю інших учасників НВП.

• Під час перерви учні можуть вільно переміщатися по школі (  окрім приміщень кухня, майстерня, спортзал).

Під час перерви учень зобов’язаний:

• підтримувати чистоту і порядок в приміщенні школи  ;

• підкорятися вимогам чергового учня чи учителів ;

• звернутися до свого класного керівника, чергового учителя, дирекції школи за допомогою, якщо проти них здійснюються протиправні дії.

Під час перерв забороняється :

- бігати по коридорах і сходах, виглядати у відчинені вікна , сидіти на підвіконнях, викидати будь які предмети в вікна.

• штовхати один одного, кидатися предметами і застосовувати фізичну силу;

• гучно вмикати електронні програвачі ;

• категорично забороняється тютюнопаління;

• самовільно покидати територію школи.

Правила дорожнього руху

Інформаційне повідомлення : «Чорнобильський спас» Підготував актив ФДС Костянтинівського ЗЗСО І – ІІІ ст 4 Костянтинівського ЗЗСО І – ІІІ ст 4.