19 квіт. 2024

День підсніжники

19 квітня День проліска або День підсніжники. Учні 5,6,7 класів нашого навчального закладу розповіли про історію цього дня, розширили знання про першоцвіти, дбайливе ставлення до дикоростучих рослин.
16 квіт. 2024

«Молодь обирає здоровий спосіб життя»

Учні 8А, 8Б та 9 класів взяли участь в онлайн-виступі «Молодь обирає здоровий спосіб життя»
15 квіт. 2024

"Мандруємо космосом"

Година спілкування "Мандруємо космосом" до Дня космонавтики. 2 клас
12 квіт. 2024

«Космічна подорож»

У 7 класі проведено квест-гру «Космічна подорож» до Всесвітнього Дня авіації та космонавтики.
12 квіт. 2024

"Підкорення космосу".

Онлайн-експедиція "Підкорення космосу". Година спілкування до Всесвітнього дня авіаціі та космосу відбулася в 6 класі.
11 квіт. 2024

«Моя Україна»

Учні нашої школи взяли активну участь у конкурсі фотолюбителів «Моя Україна» (2, 3, 5 класи).
9 квіт. 2024

"Обережно, Незнайомець!".

Учні та батьки 4 класу прийняли активну участь в інсценізації п'єси-казки Світлани Конощук "Обережно, Незнайомець!". Діти розширили знання з основних правил особистої безпеки з незнайомими людьми, ознайомилися зі способами уникнення небезпеки, розвивали здатність орієнтуватися у складних ситуаціях, вміння оцінювати небезпеку .
9 квіт. 2024

Наше право на захист від насильства

Учні 9 класу долучилися до години спілкування ,присвяченої запобіганню домашньому насильству. Зазвичай люди, які зазнають домашнього насильства, не розуміють, що зіткнулись із ним. У суспільстві існує думка, що насильством слід вважати лише фізичні вияви агресії.
8 квіт. 2024

"Життя – це рух, здоров'я та краса".

Щорічно 7 квітня відзначається Всесвітній день здоров'я. Учні 11 класу приєдналися до онлайн-конкурсу плакатів під назвою "Життя – це рух, здоров'я та краса". Учасники конкурсу представили свої світлини, на яких вони займаються спортом.
8 квіт. 2024

«Життя – це рух, здоров’я та краса»

До Всесвітнього Дня Здоров’я та Дня спорту онлайн-конкурс плакатів «Життя – це рух, здоров’я та краса»