День пам'яті та примирення

8 травня День пам'яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років. День пам'яті та примирення. У 2 класі пройшла година спілкування. Учні зробили символ цього дня - квітку маку .

«Історія поколінь»

7 клас. Віртуальний відеодайджест «Історія поколінь», присвячений перемозі над нацизмом у Другій світовій війні

Інформаційна хвилинка до Дня пам'яті і примирення у 1класі

7 трав. 2024

День Пам'яті та Примирення

У 8-А класі відбулася година спілкування "День Пам'яті та Примирення. 1939-1945 пам'ятаємо, перемогаємо."
7 трав. 2024

День пам’яті та примирення.

Для учнів 9 класу була проведена година спілкування ,присвячена Дню пам’яті та примирення. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1939-1945 рр. Не зникне з пам'яті людській, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога. Пишаємося нашими захсниками, які сьогодні відстоюють незалежність нашої України.
6 трав. 2024

Правила поведінки з вогнем

Вогонь здавна став надійним помічником у житті людини. Разом із тим необережне поводження з ним може призвести до виникнення пожежі. Учні 3 класу Костянтинівського ЗЗСО №4 вкотре повторили правила поведінки з вогнем, пригадали та обговорили причини виникнення пожеж, розгадувати кросворди, ребуси, виготовляли макет пожежного щита.
3 трав. 2024

"В наших писанках Великдень дзвоном трепетним луна"

Учні 8-Б класу відзначили наближення свята Великодня проведенням години спілкування під назвою "В наших писанках Великдень дзвоном трепетним луна". Під час заходу учасники обговорювали традиції та символіку Великодня, вивчали та ділилися знаннями про традиційне українське розписування писанок.
3 трав. 2024

" Писанка мальована, з любов'ю подарована"

В 5 класі проведена година спілкування " Писанка мальована, з любов'ю подарована" присвячена одному з найвеличніших християнських свят Воскресінню Христовому, яке ще називають Великоднем, або Пасхою. А Великдень в Україні завжди асоціюється з писанкою. Учні здійснили віртуальну екскурсію до музею писанкового розпису у Коломиї і побували на майстер- класі " Писанка".

Святкування Великодня в Україні

Серед традиційних свят в українській культурі є свято Великодня. Воно вважається найсвітлішим, найважливішим святом весни.

"Великодній віночок"

Цілий тиждень учні 2 класу приймали участь у виставці робіт "Великодній віночок". Діти малювали, ліпили, створювали поробки ,зробили своїми руками великодній віночок. Вітаємо усіх з прийдешніми святами!